Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,90 zł , zmiana od tamtej pory: 9,55%

SĘDZIA MAZUR ROZGRYWA, NO POCZYTAJCIE JAKĄ TRAFNOŚĆ MA

Zgłoś do moderatora
Zobacz wątki dotyczące KGHM Zobacz profil KGHM
Autor: ~anastasja [83.31.121.*] 2019-11-03 18:55
Opublikowano przy kursie:  83,64 zł , zmiana od tamtej pory: 5,16%

Re: SĘDZIA MAZUR TEN CO POPRZECZKĘ ZŁAMAŁ TU TO TAKI PIŁKARSKI POKER
Zgłoś do moderatora

Ja już wiem co będzie, robiłam znakomitego drinka owocowego, wstrząśnięty nie mieszany, tłukły się kostki lodu, ale coś usłyszałam, i ja już wiem w co zagrają. Przepraszam że jak marna kelnerka to powie, ale powiem że uwalili kurs by taniej dokupić i jak nakupią to pojadą windą. Ale nie biorę odpowiedzialności za to, że jeszcze nie wystraszą, ale chyba już szkoda im papieru, bo mogą nie kupić po tak niskiej cenie. A jak znam Mazura to on wie co robi i ten MATRIX US.
  • SĘDZIA MAZUR ROZGRYWA, NO POCZYTAJCIE JAKĄ TRAFNOŚĆ MA Autor: ~Bolo_Łącznik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 1,04% 9,75 2020-01-24 16:42:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.