Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,50 zł , zmiana od tamtej pory: -44,00%

Seco/Warwick - przełamana 2,5 letnia linia trendu i dalsze wzrosty

Zgłoś do moderatora
Wczorajsza sesja przyniosła kontynuację wzrostów. W środę kurs podskoczył o ponad 12%, a wczoraj kupujący dołożyli kolejne 4,4% tworząc nowe maksimum trwającego od początku marca trendu wzrostowego. Warto mieć także na uwadze znacznie szerszy obraz rynku. Niedawno doszło do wybicia 2,5 letniej linii trendu spadkowego, a dynamika wzrostów jest całkiem spora, w dodatku podparta wyższymi obrotami. Wydaje się, że na dzień dzisiejszy nie ma zagrożeń dla kontynuacji zwyżki i cena powinna zmierzać w kierunku 25 zł. Ewentualne pokonanie tego oporu może oznaczać dalsze wzrosty do kluczowego oporu okolic 29,5 – 30 zł.
Czytaj całość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP -4,55% 12,60 2020-05-28 16:19:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.