Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -8,55%

SECO/WARWICK OTRZYMUJE ODZNAKĘ HONOROWĄ „ZA ZASŁUGI DLA WYNALAZCZOŚCI”

Zgłoś do moderatora
Rok 2018 był dla SECO/WARWICK bardzo udany pod względem liczby udzielonych patentów. Łącznie zostało udzielonych 5 patentów, w tym 3 przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (UPRP), 1 przez Europejski Urząd Patentowy (EPO), oraz 1 przez Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych (USPTO). Ponadto UPRP udzielił prawa ochronne na dwa wzory użytkowe. Zostały opatentowane między innymi takie SECO/WYNALAZKI jak:
  1. Piec wielokomorowy do nawęglania próżniowego i hartowania kół zębatych, wałków, pierścieni i tym podobnych detali (UniCase Master).
  2. Piec próżniowy do nawęglania niskociśnieniowego (piec próżniowy z grzaniem gazowym).
Sposób przerywanego hartowania gazowego detali po procesie nawęglania próżniowego.
  • SECO/WARWICK OTRZYMUJE ODZNAKĘ HONOROWĄ „ZA ZASŁUGI DLA WYNALAZCZOŚCI” Autor: ~fan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 0,00% 13,90 2020-08-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.