Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,47 zł , zmiana od tamtej pory: 8,18%

Scyzoryku, jak tam twoja wiedza o podatkach?

Zgłoś do moderatora
Skąd córka Nowaka mogła wziąć legalnie 1 mln zł na kaucję? Ja mam parę pomysłów. Może i ty zabawisz się w dociekliwego albo wnikliwego i się dowiesz czegoś mądrego?
  • Scyzoryku, jak tam twoja wiedza o podatkach? Autor: ~trabant_de-mucha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TAURONPE -1,34% 3,75 2021-10-15 17:01:30