Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,68 zł , zmiana od tamtej pory: -7,23%

ŚCIEMNIACZ

Zgłoś do moderatora
Espi o połączeniu z ekipą poszło w niedzielę(list int.)W pon. ściemniacz wywala w rynek prawie 100.000 papierów,we wtorek 540.000 na umowy cp ,a dwa dni przed podaniem espi 200.000 - "ZERO" wiarygodności .Takie zachowanie graniczy z -to możecie sobie dopisać sami bo mi bankier wytnie.Zachowanie jak na wyprzedaży garażowej -DNO !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBINWEST -0,44% 8,98 2021-10-21 11:06:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.