Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,64 zł , zmiana od tamtej pory: -10,23%

schłodzi się do faktycznych danych

Zgłoś do moderatora
Firma na WZA podejmie decyzje na temat pokrycia straty za ro obrotowy 2020, a wcześniej 28. 04. w sprawozdaniu rocznym wykazuje 57 mln zysku netto. Wg mnie jest ok. 47 mln zysku, ale to drobna różnica. Z tego wynika, że dane są sfałszowane kiedy mówią o stracie za 2020 rok. Czas na chwilę prawdy i podanie faktycznych, realnych informacji. A może gdzieś pieniądze uciekły? Jak mówił Icer R. piniedzy nie ma, nie było i nie będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 2,60% 2,37 2021-07-28 16:26:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.