Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,64 zł , zmiana od tamtej pory: -0,93%

Scenariusz do końca września

Zgłoś do moderatora
Do końca września będziemy mieli raptem 14 sesji. Mało. Co się będzie działo. Wzrośnie temperatura i napięcie. Kurs będzie szedł do góry. Początkowo niewiele, ale potem z każdą sesją co raz mocniej. Mogą podpompować kurs między 12 a 15 zł i dopiero wtedy puszczą informacje. Nie będzie to jedna, czy dwie informacje. Będzie ich kilka, by kurs pobił nowy ATH. Będa informacje, będą wywiady, będzie TV, będzie prasa. Będzie gorąco. Do zarobienia w krótkim terminie jest kilkaset procent. Perła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -1,55% 9,55 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.