Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,00 zł , zmiana od tamtej pory: -27,83%
Wydaje mi sie ,ze scenariusz juz jest gotowy. Nie znam momentu,lecz na krotko przed splitem i ukazaniem sie notowan juz dwoch spolek (nie jestem jednak pewien czy nie po ,moze to byloby madrzejsze) zacznie pracowac PR.
Wcale nie tak trodno postarac sie o zawarcie umowy w punkt ,tak zeby rowniez w punkt o tym zawarciu zakomunikowac.
To maga byc platnosci od Menarini, postepy w klinice na SEL 120 kontrakt w czesci uslugowej,cos od NodThera i cos od Ardigenu.
Troche mnie zaskoczylo ,ze na twitterze Przewiezlikowski poleca i informuje o Prezentacji Oncoarendi w Hiszpanii.
Oni sie zdaje sie calkiem lubia..ale wskoczyla ta mysl o akwizycji ...teoretycznie mogliby sie wymienic np.akcjami wypuszczonymi na te okolicznosc. Raczej to tylko taka dziwna moja mysl,poniewaz akwizycje ma robic Slelvita uslugowa a po co im Onco.
Nie poglebialem tematu. Poszperac by mozna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -0,69% 43,30 2019-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.