Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,20%

Scalenie tak : Ale przy kilku groszach.

Zgłoś do moderatora
To po pierwsze. Po drugie musi tu wejść jakiś inwestor, aby to rozruszać.
Są pomysły, aby karać spółki oraz prezesów finansowo/karnie - takie pomysły ma teraźniejsza władza. I nowa władza GPW. M.in za brak obrotów i inne rzeczy. Oni to już pewnie wiedzą i dlatego robią drobne ruchy. Miejmy nadzieję, że się rozrusza. Wszystko na to wskazuje. Na razie są konsekwentni w działaniu i powoli wyprowadzają spółkę na prostą. Powodzenia. Tu będzie dobrze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 1,86% 0,99 2022-05-20 15:47:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.