Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,75 zł , zmiana od tamtej pory: 12,64%

SCALENIE GPW

Zgłoś do moderatora
JAK TAKIE SCALENIA SA DOBRE IDMSA ZROBILO 3 TO MOZE NIECH GPW SPADNIE 3 RAZY NA 5 GR I ZROBI SCALENIA TAK SAMO NA NA NOVIANIE SCALENIE BYLO DO 3,6 A TERAZ PO 5 GR NIE MOWIAC O BIOTONIE I INYYCH SCALENIACH NAJWIEKSZY PRZEKRET GPW KTO ODDA LUDZIOM ZA SCALENI NO MOZE JAKIES ODSZKODOWANIA MAJA LISTE SCALEN KTO W NICH UCZESTNICZYL NIECH GPW ODDA PIENIADZE ZA SCALENIA POSZKODOWANYM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 5,52% 45,90 2020-08-03 16:48:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.