Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: -38,30%

Satis leczenie niepłodności

Zgłoś do moderatora
dzien dobry przed sesją.
W mojej ocenie temat metody .... jest tak rewolucyjny i mocny, że pozwala na stosowanie w prawie wszystkich przypadkach różnorodności kukturowej (poza tęczowymi mono-ufo bo tam mimo wszystko jeszcze soe niewiele da pomoc zwlaszcza w przypadkach typu MM) nie mówiąc juz o dużo większym prawdopodobieństwie powodzenia w stosunku do obecnie stosowanych metod na ŚWIECIE.
Oczywiście obecnie ilość ryzyk jest duża ale powiedziałbym to co mogę, że to wlasnie klucz.
To nie etap, gdzie mamy dużą niepewność, którą nie da sie racjonalnie sterować, tylko etap ryzyk które są mierzalne, racjonalne do oceny i niwelacji. Druga sprawa, ilość ryzyk stopniowo topnieje i przechodzi w rozwiązania.
otoczenie: rynek o zasiegu globalnym.
stąd też coraz większe zainteresowanie innych współpracą, równolegle porządkowanie spraw firmy (struktura właścicielska, itd), obroty dzienne na walorze zwiększone kilkunastokrotnie.
Myślę, ze mozemy spodziewać się większej ilości ESPI potwierdzających kolejne etapy przygotowania i wdrażania tego projektu ale trzeba miec swiadomosc, że jak pojdzie jednoznaczne info np. o domknięciu tematu .... to raczej nie będziemy ugrywać dziesiątek procent rentownosci w stosunku do obecnych poziomów cen za akcje bo wtedy oczekiwania beda sięgać znacznie wyżej i postawionej poprzeczki cenowej.

i co ważne, produkt dluuugoterminowy i niezalezny od covidow itd ....

no ale giełdowi kolarze ktorzy tu sie akurat teraz pojawiaja znikną stąd za kilka sesji i pójdą na kolejne spółki ugrywając kilkanascie(dziescia) procent. DT to też jest opcja jednak wydaje sie bardziej dedykowana bardziej do tych, którzy maja malo srodkow do poświęcenia (zaboli ale przeżyjesz). Do tego funkcja czasu, wiadomo.
Oczywiście to gielda, więc nikt nie ma szklanej kuli i nie ma niczego pewnego ale każdy inwestując, bierze na siebie ryzyka i premie za nie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 0,00% 1,05 2021-10-26 11:34:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.