Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,02 zł , zmiana od tamtej pory: -33,17%

Satis Group SA 2021 - Informacja / ocena / inwestycja

Zgłoś do moderatora
Do 2060 większość mężczyzn będzie bezpłodna. Idealny biznes na lata, byleby się dogadali i będzie dobrze. Amerykanie ciągle skupują papier więc wróży to dobrze. Ja wejdę na grubo tu, ale za 2 miesiące około.
Dodatkowo szczepienia na COVID najpewniej po paru latach powodować będą bezpłodność więc będzie to spółka na topie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 0,00% 1,35 2021-09-27 14:37:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.