Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,50 zł , zmiana od tamtej pory: -68,66%

Sanok - reakcja ceny + wolumen - kupujemy akcje

Zgłoś do moderatora
Sanokwczoraj pokazywałem moje kolejne już przymiarki do tej spółki. Myślę, że możemy dokonać zagrania, gdyż tutaj klasyczne okazje należą do rzadkości, ale spółka nieźle reaguje na pin bary. Właśnie taka świeca wychodzi nam po połączeniu dwóch ostatnich. Duża, wzrostowa świeca sygnalna, powstała przy wyższych i narastających obrotach. Aby zmieścić stosunek RR 1:3 przed poprzednim szczytem, musimy jednak liczyć na małą korektę sygnału.
Kupno: 62,40 zł   SL: 60,55 zł   TP: 67,95 zł  –  RR 1:3

http://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-alior-kernel-sanok/
  • Sanok - reakcja ceny + wolumen - kupujemy akcje Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 2,58% 19,90 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.