Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,98 zł , zmiana od tamtej pory: -63,57%

Sanok - czekamy na kolejny sygnał kupna

Zgłoś do moderatora
Sanok – mamy tu do czynienia z wieloletnim, stabilnym trendem wzrostowym, dlatego naturalne jest poszukiwanie okazji do kupna. Ostatnio sytuacja nie napawała optymizmem, podaż bardzo mocno zaatakowała dwukrotnie przy oporze w rejonie 66 zł. Mimo gwałtownych spadków, warto spojrzeć w przeszłość, gdyż spółka charakteryzuje się częstymi, dynamicznymi odbiciami. Jeżeli kolejny raz miałoby dojść do podobnego odbicia, myślę że ciekawym miejscem do tego jest dobrze respektowane dotychczas wsparcie w rejonie 50 – 51 zł. Warto więc obserwować ten wykres, gdyż sygnał może pojawić się już niebawem.

http://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-sanok-stalprodukt/
  • Sanok - czekamy na kolejny sygnał kupna Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -1,78% 19,30 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.