Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,10 zł , zmiana od tamtej pory: 13,97%

SAN - BANCO SANTANDER. Byk pod kluczowym oporem.

Zgłoś do moderatora
SAN w ubiegłym roku za sprawą COVID wyłamał solidne wsparcie 14-15 zł. Po roku wraca w okolice tych poziomów. Strefę oporu zaznaczyłem czerwoną ramką. O longtermowych inwestycjach bez wyłamania tej strefy nie ma mowy. Zwyżka była dynamiczna, to część inwestorów z pewnością będzie realizować zyski - może sobie pozwolić na obserwację, zwłaszcza że opór jest solidny, co widać na wykresie... Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: link 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla SANTANDER 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANTANDER 0,13% 14,93 2021-06-21 16:37:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.