Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,04 zł , zmiana od tamtej pory: -10,59%

samochód na wodór - ile to kosztuje

Zgłoś do moderatora
Trochę faktów na otrzeźwienie dla tych co się zachłysnęli otwarciem pierwszej ogólnodostępnej stacji tankowania wodoru...

https://devil-cars.pl/blog/samochod-na-wodor-jak-dziala-ile-kosztuje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT 1,79% 11,65 2024-02-23 17:04:45