Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,20 zł , zmiana od tamtej pory: -27,78%

Sami widzicie jak małymi nakładami tutaj można robic cuda na kursie

Zgłoś do moderatora
myślicie, że jak niewidzialna ręka, albo spółdzielnia niewidzialnych rąk zbadała co tu sie dzieje to tak zostawi perłę.

Powiem tak nie ma takiej opcji, ponadto przed nami cały pakiet informacji i to takich które wywrócą obecne i tek mega niskie wskaźniki do góry kołami :).

Pozdrawiam dla posiadaczy i tych co sie nie dali wyleszczyc :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KOMPUTRON -1,52% 5,20 2023-09-22 16:48:19