Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,15 zł , zmiana od tamtej pory: -13,62%

Sami robią robotę, a zachód nękają węglowymi trollami wyklętymi

Zgłoś do moderatora
Pierwsza z nich, Nansha Smart Hydrogen Station, znajduje się w mieście Guangzhou w prowincji Guangdong na południu Chin. W jej skład wchodzi siedem magazynów służących do przechowywania stałego wodoru. Z kolei druga placówka, zlokalizowana w Kunming City, w prowincji Yunnan w południowo-zachodniej części tego kraju, może dostarczyć 2300 kilowatogodzin energii elektrycznej w godzinach szczytu i generować energię nieprzerwanie przez 23 godziny.

Jak wynika z komunikatu wydanego przez China Southern Power Grid, to pierwszy przykład w historii Państwa Środka, w którym energia z fotowoltaiki została użyta do produkcji energii wodorowej w stanie stałym. Zamiast zwyczajowo stosowanego skraplania wodoru, Chińczycy postanowili przechowywać go w temperaturze pokojowej.

https://www.chip.pl/2023/03/elektrownie-wodorowe-podlaczone-do-sieci-chiny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,50% 40,73 2023-05-26 17:00:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.