Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: 4,29%

sami GIGANCI zostali na pokładzie

Zgłoś do moderatora
racjonalista twierdzi że to celowe zagranie i że ktoś kupuje, buahahahahahah
racjonalista a jak się upycha papier ulicy? no jak? no właśnie takimi zagraniami, a Janusze zawsze będą twierdzić że ktoś to odbiera, a co ulica nie kupuje na niższych kursach? czy łapacze dołków nie kupują? czy ci drobni co sprzedali wysoko nie odkupują teraz? Janusz wracaj do przedszkola, buahahhahahahaha
drugi twierdzi że AG został na pokłądzie, a skąd to wiesz? on ma 6 dni sesyjnych na podanie infa a JWA publikuje te infa z 10 dniowym opóźnieniem, więc jak AG sprzedawał i dziś dostarczył pismo do JWA to komunikat pojawi się około 8-10 sierpnia Januszku, buahahahahahaah

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA -4,37% 0,88 2021-01-22 16:45:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.