Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: -47,36%

sa trole bedzie dobrze

Zgłoś do moderatora
Hej dziecino tu gra jest zupelnie o co innego - tu nikt nie siedzi pod raport ,a pod połączenie z One2Tribe a tam jak poczytasz ostatnie infa z centuriona i JRholding zobaczysz kto jest i kto teraz rozgrywa karty. Jezeli sadzisz ze twoje marne wypociny kogos przestrasza zebys taniej dobral to jestes w błędzie. Dobranoc leszczu bez akcji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA -2,14% 0,46 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.