Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: 7,83%

Są pieniądze z rejestracji akcji serii G - sprowadzać i sprzedawać testy

Zgłoś do moderatora
Spółka w informacji z dnia 09.10.2020 r. pisała, że w związku  z koniecznością opłacenia zamówienia testów z góry i przedłużającą się rejestracją akcji serii G oraz oczekiwaniem na wpłynięcie kwoty z emisji nie mogła zrealizować zamówienia na 50 tys. testów. W dniu 23.09.2020 r. poprzez rejestrację 2 870 000 akcji serii G spółka pozyskała kwotę 287 000 zł i może podjąć działania dot. sprowadzenia i sprzedaży testów ? 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 3,33% 0,62 2021-01-26 13:44:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.