Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,93 zł , zmiana od tamtej pory: 1,27%

S11- Obwodn Olesna postęp prac w 2021

Zgłoś do moderatora
Rok 2020 kończy się zaawansowanie finansowym na poziomie 8,73%:
Prace projektowe – Zaprojektowanie i budowa obwodnicy Olesna w ciągu drogi krajowej nr 11 (S11) (s11-obwodnicaolesna.pl)

Pod koniec 2020 otrzymali ZRID to zapewne wkrótce ruszą pierwsze prace a w IIQ2021 prace powinny iść już pełną parą.
Zapewne powinni dostać też 10% zaliczki na realizację tego kontraktu- podobnie jak na innych kontraktach.

A w 2021 już pierwsza Rada Techniczna się odbyła:
Aktualności – Zaprojektowanie i budowa obwodnicy Olesna w ciągu drogi krajowej nr 11 (S11) (s11-obwodnicaolesna.pl)

Czekam na pierwsze zdjęcia z budowy. Może w styczniu coś się pojawi jak i pierwsze dane o zaawansowaniu rzeczowym, bo do tej pory trwało jedynie projektowanie i może wycinka drzew.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD -1,24% 3,98 2021-09-24 13:56:51