Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,27 zł , zmiana od tamtej pory: -15,37%

S10 Bydgoszcz Toruń z Zielonym światłem od GDOŚ

Zgłoś do moderatora
https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,27172126,zielone-swiatlo-dla-drogi-s10-miedzy-bydgoszcza-a-toruniem.html?disableRedirects=true

To oznacza że pewnie za kilka tygodni albo miesięcy GDDKiA ogłosi przetarg na ten odcinek.
A wartość wcześniej szacowana to z tego co pamiętam około 3 mld zł.

To bardzo ważny przetarg dla Mirbud/Kobylarnia bo przyszła S10 Bydgoszcz Toruń jest bardzo blisko siedzimy Kobyalrni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 1,02% 4,46 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.