Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -13,33%

Rzeżbienia wykresu ciąg dalszy

Zgłoś do moderatora
Czyżby nie było tu nikogo kto niepokoi się tym co się tu dzieje.Podejrzewam że następny resplit tuż,tuż.Mam tylko nadzieję że z dokumentów można będzie ustalić kto tak rzeżbi wykres.Akcje zakupiłem po cenie 1.-zł.na długo przed resplitem.Kierowałem się informacją z której jednoznacznie wynikało że s-ka będzie skupowała własne akcje po cenie nie niższej niż właśnie po tej cenie.Wkrótce władze s-ki zmieniły zasady gry podając że tą najniższą ceną w wezwaniu będzie 1-grosz.Od tego momentu cena błyskawicznie została sprowadzona do poniżej 50 gr.Dokonano resplitu w st.1 do 4 czyli ok.2,8zł Obecnie znów mamy ok.1 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INC 0,00% 0,91 2019-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.