Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,45 zł , zmiana od tamtej pory: -5,17%

Rządowa elektrownia atomowa

Zgłoś do moderatora
Ostatnio na GPW niewesoło to dla polepszenia nastroju wrzucam twit podany dzisiaj dalej przez prezesa ZE PAK. Ja kupowałem ZE PAK z uwagi na OZE i wodór i odejście od węgla, ale jak rząd wybrałby Pątnów jako lokalizację EJ to wygralibyśmy życie:

https://twitter.com/Ciepiela_Darek/status/1463787025560227840

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 1,96% 15,60 2022-01-25 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.