Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,90 zł , zmiana od tamtej pory: 61,56%

Rząd Norwegii w akcjonariacie Pure Biologics

Zgłoś do moderatora
Byłem obecny na grudniowym walnym Pure Biologics jako jedyny inwestor indywidualny. Pewnie dla wielu osób będzie interesująca wiadomość, że w akcjonariacie spółki jest Rząd Norwegii  (i to nie są powszechnie występujące w spółkach na GPW fundusze Norweskie). Osoba upoważniona przyjechała specjalnie z Warszawy na walne i zapowiedziała, że będą uczestniczyli w każdym WZA.
Dla mnie to bardzo pozytywne info., na teraz i na przyszłość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -17,14% 58,00 2020-02-27 17:03:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.