Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,30 zł , zmiana od tamtej pory: 19,69%

Ryzyko jest nieodłączną częścią biotech | Mam pełne zaufanie do Ryvu

Zgłoś do moderatora
Ludzie na rynku zapominają, iż RVU 120 jest lekiem onkologicznym dla bardzo chorych ludzi. Faza 1 - badanie bezpieczeństwa i eskalacja dawki to trochę testy na chorych ludziach, dla których nie ma terapii, którzy przeszli poprzednie terapie bez efektu. Ci ludzie mają za sobą wiele skutków ubocznych i schorzeń towarzyszących .

To jest onkologia - ludzie b. chorzy umierają. Ale może dzięki takim lekom jak RVU120 będzie można ich ratować.

Pamiętajmy tym. Ryvu doprowadziło leki do badan przed najbardziej wymagającą agencją jaką jest FDA. gdybyśmy na GPW mieli kilka podmiotów na podobnym etapie na pewno mielibyśmy większą próbę do porównań. a tak Ryvu kondensuje na sobie korzysci i ryzyka z badań przed FDA.

narazie nie ma danych odnośnie związku śmierci pacjenta z podaniem RVU120. To będzie przedmiotem analiz i badań. Czekamy więc. Ja jestem dobrej myśli.

Biotechnologia to maraton, nie sprint. Ja mam pełne zaufanie do Spółki
  • Ryzyko jest nieodłączną częścią biotech | Mam pełne zaufanie do Ryvu Autor: ~Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 3,72% 61,40 2021-09-21 17:04:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.