Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,60 zł , zmiana od tamtej pory: -23,21%

RYVU THERAPEUTICS

Zgłoś do moderatora
Rajvjuu tak bedzie sie nazywac Selvita.To jeden z punktow do przyjecia na nadzw.WZ zwolanym przez Przewiezlikowskiego na 19.09.19 11godz.
Poza tym robi sie swiatowo.;Powolanych bedzie 4 nowych czlonkow RN ,dane biograficzne (podane w zalaczniku do komunikatu np.Infostrefa.com) czyta sie z duza przyjemnoscia:
- Profesor Axel Glasmacher z Uni Bonn D ( z calej litanii firm w ,ktorych mial cos do zrobienia wybrzmiewa Celgen)
-Dr. Jarl Ulf Jungnelis /Szwed ,dzialajacy raczej w D (tez Celgen ale rowniez:dyr.do spraw med.w NOXXON Pharma,Isofol Medical,do 2014 Biovica International,Oncopeptides,Monocl itd.byl w Takeda,Pfizer,Ely Lily,Vaximm
-Thomas Turelski :biotechnolog, od inwestycji w biotech.Zarzadza Revidea Ventures.Wczesniej Perceptive Advisors absolwent Uni Columbia USA
- Dr.Colin Goddard GB.Studiowal w AstonGB i w( jak dla mnie mecce badan nad imunologia w terapiach nowotworow National Cancer Instytut w Bethesda USA. Prezes i dyr.wykonawczy BlinkBio,wczesniej RN Mission Therapeutics,Endocyte,OSI Pharmaceuticals dla ,ktorej uzyskal 1.5 mld.USD dofinansowania,sprzedane dla Astelli za 4 mld.USD ( opracowali lek na raka pluc)
Mam wrazenie ,ze cos w trawie piszczy. Jak znam firme beda komunikowac newsy w najkorzystniejszym dla osiagniecia celu momencie.
Moze jakas akwizycja ,wejscie jakiegos funduszu wyspecjalizowanego w biotech.Dlaczego ci wszyscy ludzie chca mieszac w SLV?
Trzeba troche poczytac.Moze na cos sie trafi.Hmm zawsze gdy dokonywali jakichs znaczacych zmian na rynkach panowal strach. Mieli pod gorke .No ale ..co cie nie zabije zrobi cie mocniejszym.
Ciekawe kto im wymyslil te nazwe? PR owcy?Moze racja....XXX ..Therapeutics ...i wiadomo o co chodzi .Selvita moze byc np.margaryna ,czy Jogurt.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,32% 45,00 2019-12-13 13:35:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.