Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,60 zł , zmiana od tamtej pory: -16,10%

Rysunek ktory rozpali serca czesci akcjonariatu;-)

Zgłoś do moderatora
A/D w......bana w kosmos:-)) nie wiem jak serio traktować tu ten wskaźnik, serio na pewno trzeba traktować kardioznacznik
oby ta umowa partneringowa została podpisany jak najszybciej.
https://i.imgur.com/VsvlXFy.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SYNEKTIK -1,97% 27,35 2021-11-26 17:00:31