Forum Giełda +Dodaj wątek

Rynek wymiany walut w Polsce

Zgłoś do moderatora
– Szacujemy, że rok 2013 branża zamknęła na poziomie ok. 20 mld zł obrotów. Zakładam, że w tym roku rynek może wzrosnąć o 70–80 proc.

Nie ma wątpliwości, że rynek kantorów i platform internetowych przeżywa obecnie rozkwit i ma ogromny potencjał dalszego rozwoju. W najbliższym czasie trend przechodzenia z tradycyjnych kantorów do internetowych powinien być silnie zauważalny, zwłaszcza wśród przedstawicieli młodego pokolenia – mówi Tomasz Dośpiał, dyrektor ds. walutowych platform transakcyjnych w Alior Banku.

W tym roku obroty mogą być na poziomie 35 mld pln > mało? cena igorii to nie przypadek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IGORIA -3,17% 0,37 2023-09-28 16:24:19