Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: 45,77%

rynek medycyny VR będzie się dynamicznie rozwijał !

Zgłoś do moderatora
https://crn.pl/aktualnosci/vr-ar-bedzie-podbijac-firmy-do-2026-roku/

Kto wyda najwięcej na VR/AR
Najwięcej w ciągu najbliższych 5 lat zainwestuje produkcja dyskretna (pojedynczych produktów, jak np. meble, komputery, auta), ochrona zdrowia, usługi profesjonalne, edukacja i handel detaliczny.
Branże, w których wydatki na AR/VR wzrosną najsilniej, to opieka zdrowotna, telekomunikacja, administracja państwowa i lokalna oraz usługi użyteczności publicznej – przewiduje IDC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION 0,85% 0,18 2023-06-07 16:26:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.