Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: 12,10%

Rynek fotowoltaicznych

Zgłoś do moderatora
Rynek fotowoltaicznych ogniw słonecznych będzie świadkiem zdumiewającego wzrostu do 2027 r

Główne firmy na tym rynku to:
Alfa Aesar, BASF, Dyenamo, Fujifilm, Fujikura, Greatcell Solar, Hangzhou Microquanta, Infinitypv, Jinkosolar, Kyocera, LG Chem, Merck, Oxford PV, Panasonic, Saule Technologies, Sharp.

SUALE w gronie gigantów.
  • Rynek fotowoltaicznych Autor: ~mango

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -1,07% 13,90 2021-09-16 16:45:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.