Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,42%

Rynek dyskontuje wszystko.....380pln.

Zgłoś do moderatora
Nawet jeśli pełna wersja Occupy Mars będzie za 3 lata to wcześniejsze wersje znacznie wcześniej. Jest szansa nawet na ponad 300pln w grudniu 2022. Jeszcze raz przypominam - to może być drugi Creepy Jare. Mam czas i czekam. Nie ważne czy rok, dwa lub trzy. Chcę zarobić ponad 1000%. Zarobiłam w ten sposób na Biomed, Scopie Fluids i Creepy. Tak samo zarobię na Pyramid Games i Medinice. Kupiłam i czekam. Pieniądze płyną do cierpliwych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -2,51% 27,20 2022-05-24 16:02:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.