Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,40 zł , zmiana od tamtej pory: -6,03%

Ryanair zmniejsza o 30% połączenia z Modlina

Zgłoś do moderatora
Ryanair zakończył negocjacje z lotniskiem w Modlinie nie udało się podpisać wieloletniej umowy rozwojowej w efekcie letnia siatka połączeń będzie około 30% mniejsza niż rok wcześniej przewoźnik zlikwiduje 11 tras i zredukuje częstotliwość na kolejnych 28 połączeń łączna liczba oferowanych miejsc z lotniska spadnie o ponad milion.
To może być szansą dla Enter na zwiększenie lotów z Modlina czy Warszawy
  • Ryanair zmniejsza o 30% połączenia z Modlina Autor: ~Adi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,00% 53,00 2025-10-31 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.