Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: 4,91%

Ruska bieda - to szczęście dla nas !

Zgłoś do moderatora
''''Amatorzy!!! Spółka ma podstawy fundamentalne żeby wskoczyć z dnia na dzień na ten poziom zwłaszcza jak zdążą do 18 grudnia zarejestrować akcję w Estonskim KRS. Każdy kto posiada jeszcze te akcje wie ile są warte. Z resztą jest sporządzana profesjonalna analiza jednego z funduszy i przypisana jest im wartość przyszła o wiele wyższa. Wszystko za sprawą tego że Resbud jest teraz holdingiem. Na FB jest grupa gdzie jak się zweryfikuje cię to wszystko masz tam dostępne ''''

większej bidy i dziadostwa holdingowego !!!!!!!!!!!!!!!!! - nie widziałem !
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 0,00% 0,47 2020-11-25 15:18:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.