Forum Giełda +Dodaj wątek

RSY S.A. - -czytać!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Zarząd RSY S.A. ("Spółka") informuję, że od 22 marca 2012 roku, po otrzymaniu w dniu
24 kwietnia 2012 roku podpisanej umowy z firmą AMG Sp. z o.o., Spółka została dealerem w zakresie sprzedaży ciągników włoskiego producenta Landini.
Firma Landini to światowej sławy producent ciągników polowych, sadowniczych oraz specjalistycznych.

Umowę uznano za istotną gdyż przekracza 10% kapitałów własnych Spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RSY 1,48% 13,70 2020-09-23 09:36:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.