Forum Giełda +Dodaj wątek
RSY SA powstała w sierpniu 2010 r. Iławskie Zakłady Remontu Silników Sp. z o.o., która była bezpośrednią poprzedniczką RSY SA została zawiązana w kwietniu 2004 r. W czerwcu 2004 r. firma ta rozpoczęła działalność operacyjną na bazie Wydziału Motoryzacji IZNS Iława S.A. kontynuując działalność w zakresie napraw głównych silników spalinowych wysokoprężnych.

Na dzień dzisiejszy podstawowe produkty i usługi świadczone przez Emitenta to:

- naprawy główne silników spalinowych wysokoprężnych do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i ciągników rolniczych

- naprawa podzespołów i regeneracja części do silników spalinowych wszystkich typów
- usługi wymiany silników w pojazdach oraz ich serwisowanie

Kapitał zakładowy Spółki wynosi: 3 700 000 zł i dzieli się na:

· 2 832 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A,
· 868 000 akcji zwykłych na okaziciela serii B
o wartości nominalnej 1 zł każda

źródło: http://www.inwestycje.pl/nowy_rynek/debiut_spolki_rsy_sa_na_rynku_newconnect_22_grudnia_2010;110599;0.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNDRAGON 3,77% 22,00 2021-02-25 16:37:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.