Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: 16,00%

Rozwój Firmy Gwarantowany

Zgłoś do moderatora
Grupa Wielton, a tym samym jej struktura sukcesywnie się rozwijają. Z tego powodu ważne jest, aby zmiany w zarządzaniu i nadzorze również ewoluowały. Sprawdzone rozwiązania, funkcjonujące w ostatnim okresie, nie będą  sprawdzać się w dużej, międzynarodowej Grupie w kolejnych latach, przy tak dynamicznym jej rozwoju. Jesteśmy niezwykle ambitni, dlatego nasz dalszy wzrost wymaga reorientacji nadzoru i zarządzania. Wprowadzenie poziomu centrali oraz rozdzielenie funkcji Prezesa Zarządu od CEO doprowadzi do usprawnienia procesów, a tym samym do aktywniejszego działania na wielu polach. - Mariusz Golec, I Wiceprezes Zarządu CEO Wielton S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON 0,00% 5,80 2020-12-03 16:31:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.