Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,64 zł , zmiana od tamtej pory: 60,71%

Rozwiązanie istotnej umowy

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki Foxbuy.com S.A. _dalej: "Spółka"_, w nawiązaniu do raportu ESPI nr 4/2020 z dnia 7 czerwca 2020 r., informuje o rozwiązaniu umowy warunkowej zawartej dnia 6 czerwca 2020 r. ze spółką Clown Polska sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie _dalej: "Kontrahent"_. Umowa z dnia 6 czerwca 2020 r. dotyczyła warunkowego nabycia praw do platformy internetowej: Foxbuy.com, na której miałby być oferowane produkty w cenach producentów.

Strony zdecydowały się na rozwiązanie przedmiotowej umowy ze względu na trudności z pozyskaniem inwestorów zainteresowanych dofinansowaniem Spółki poprzez objęcie akcji serii D, a tym samym opóźnieniami w płatności raty licencyjnej do platformy internetowej: Foxbuy.com.

Rotfl. I tyle w temacie tej wydmuszki - spółki bez majątku, przychodów...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOXBUY -0,85% 5,85 2020-12-01 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.