Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,15 zł , zmiana od tamtej pory: 11,66%

Rozwiazana umowa strategiczna z YIT!

Zgłoś do moderatora
Nie podali dlaczego..????
W nawiązaniu do informacji przekazanej raportem bieżącym nr 59/2018 z dnia 11 grudnia 2018 r. uzupełnionej raportem bieżącym nr 3/2019 z dnia 16 stycznia 2019 r., dotyczącej zawarcia w dniu 11 grudnia 2018 r. przez i2 Development S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Spółka") oraz jej spółkę zależną i2 Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością P2 sp.k. z siedzibą we Wrocławiu ("i2 Development sp. z o.o. P2 sp.k.") oraz YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ("Inwestor") umowy inwestycyjnej dotyczącej ich wspólnej inwestycji w spółkę celową ("Spółka Celowa") i jej podmioty zależne ("Umowa Inwestycyjna"), Zarząd Spółki informuje, że Spółka, i2 Development sp. z o.o. P2 sp.k. oraz Inwestor zawarli w dniu 18 czerwca 2019 r. porozumienie rozwiązujące Umowę Inwestycyjną ("Porozumienie").
  • Rozwiazana umowa strategiczna z YIT! Autor: ~Ciekawy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
I2DEV -0,55% 9,10 2020-12-04 16:22:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.