Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,68 zł , zmiana od tamtej pory: -36,01%

Rozumiecie coś z tego co się dzieje?

Zgłoś do moderatora
Obroty z dziś były tu ostatnio chyba na debiucie...
Więc:
1. Kto to skupuje w takich ilościach?
2. Czy uważacie że to akcje nowej emisji, czy po prostu ktoś duży opuszcza pokład?
3. Czy to zapowiedź lepszych czy gorszych dni?
 
Co do 3. mam najwięcej rozterek. Gorsze dni dla kursu, dlatego że (jeśli to akcje z nowej emisji) to jakby ich właściciele spodziewaliby się sukcesu, przecież nie sprzedawaliby ich na takich minimach cenowych. Z kolei lepsze dni dla kursu dlatego, że ktoś przekonany o sukcesie OVI te dziesiątki tysięcy akcji skupuje...

Jak myślicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -0,58% 1,71 2022-05-18 16:36:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.