Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,50 zł , zmiana od tamtej pory: -24,44%

Rozszerzą sprzedaż produktów z cząsteczką 1-MNA o terapię postcovidową

Zgłoś do moderatora
Pharmena, która posiada ochronę patentową na zastosowanie cząsteczki 1-MNA, zamierza uwzględnić wyniki najnowszych badań, które potwierdziły pozytywny wpływ zastosowania cząsteczki 1-MNA u osób z powikłaniami powstałymi w następstwie przejścia koronawirusa SARS-CoV-2 i rozszerzyć strategię sprzedaży produktów o zastosowanie związane z terapią postcovidową, podała spółka

https://inwestycje.pl/biznes/pharmena-rozszerzy-sprzedaz-produktow-z-czasteczka-1-mna-o-terapie-postcovidowa/
  • Rozszerzą sprzedaż produktów z cząsteczką 1-MNA o terapię postcovidową Autor: ~aro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,99% 10,20 2021-09-17 16:19:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.