Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,40 zł , zmiana od tamtej pory: -12,35%

Rozpoczęto zbieranie pod nadchodzące komunikaty?

Zgłoś do moderatora
Tak się przyglądam tej spółeczce chyba już ponad miesiąc i widzę, że od trzech sesji ktoś w tym samym stylu uderza popytem w arkusz. Czekam na ceny w okolicach 30 płn ale coś mi się wydaje, że szanse na ten poziom są coraz mniejsze. Jak tylko cena schodzi poniżej 31 to szybko pojawia się popyt. Dodatkowo rynek oczekuje kilku pozytywnych komunikatów, jak rozstrzygnięcie przetargu w Szpitalu Bródnowskim, przetarg na ZAP-x czy kolejne da Vinci nie mówiąc o tym na co większość tutaj czeka, czyli rozpoczęcie 3 fazy badań kardioznacznika. Jak myślicie - warto jeszcze czekać na poziomy w okolicach 30 zł, czy lepiej brać to co po prawej stronie arkusza?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -0,35% 28,40 2021-10-21 16:15:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.