Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: -66,67%

Rozpoczęcie współpracy z Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o

Zgłoś do moderatora
Miejsce w rankingu: 683

2016-12-14 14:25:06
Rozpoczęcie współpracy z Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. oraz Mila S.A.
2016-12-14 11:47:00
AA+A+

Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ 

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO Raport bieżący nr 11 / 2016 Data sporządzenia: 2016-12-14 Skrócona nazwa emitenta VERTE S.A. Temat Rozpoczęcie współpracy z Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. oraz Mila S.A. Podstawa prawna Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Treść raportu: Zarząd Verte S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Emitent) informuje, że rozpoczął współpracę z nowymi kontrahentami Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi oraz Mila S.A. z siedzibą w Inowrocławiu.
Rozpoczęcie współpracy w zakresie dystrybucji produktów oferowanych przez Emitenta, wynika z zamówień, które wpłynęły do siedziby Emitenta a które Emitent przyjął do realizacji.
Zamówienia zostaną zrealizowane w terminie do 12.01.2017 r. (do tego terminu nastąpi dostawa wszystkich produktów objętych zamówieniem do Rossman Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. oraz Mila S.A.). Pozostałe warunki realizacji zamówień nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu zamówień.
Szacunkowa łączna wartość zamówień wynosi ok. 230 000 zł.
Przedmiotem zamówień jest asortyment oferowany przez Emitenta taki jak:
- Karnet Złoty V
- Karnet Złoty Licencyjny V
- Torebki Licencyjne
Oferta dotyczy akcji walentynka 2017, a sprzedaż będzie prowadzona w około 1 200 sklepach Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. oraz w około 129 sklepach Mila S.A.
O ewentualnym podpisaniu umowy ramowej z Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. oraz Mila S.A. w przedmiotowej sprawie (albo innym wyniku negocjacji) i jej warunkach, Emitent poinformuje w odrębnym raporcie.
W opinii Zarządu Emitenta nawiązanie współpracy z tymi podmiotami może otworzyć nowy znaczący kanał dystrybucji produktów Emitenta, ze względu na znaczący udział w rynku kontrahentów ( Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. obecnie największa sieć drogerii w Polsce oraz Mila S.A. istotny podmiot w kanale sprzedaży detalicznej), który może w przyszłości generować istotny udział w sprzedaży produktów Emitenta, co z kolei może wpłynąć na wynik finansowy Emitenta oraz wycenę instrumentów finansowych.
  • Rozpoczęcie współpracy z Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o Autor: ~cypis

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERTE -6,25% 0,30 2018-05-24 15:00:00