Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,68 zł , zmiana od tamtej pory: -6,18%

Rozpoczęcie prezentacji przemysłowi farmaceutycznemu wyników 20.01.2021

Zgłoś do moderatora
Z listu do akcjonariuszy
"W obszarze leku przeciwmiażdżycowego 1-MNA Grupa Kapitałowa rozpoczęła proces prezentacji przemysłowi farmaceutycznemu dotychczas uzyskanych wyników badań leku 1-MNA w NASH celem dalszego rozwoju tego projektu z udziałem koncernu farmaceutycznego."

Już za niedługo będziemy mieli 15 miesięcznice procesu prezentacji, więc o co tu się rozchodzi ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -3,65% 10,02 2021-08-05 17:01:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.