Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Róznica między wartością rynkową a księgową

Zgłoś do moderatora
No i MOI UKOCHANI PISOWCY - tu jest pies pogrzebany.

Na dzien wg wartości rynkowej Idea Bank był wart te powiedzmy 124 mln ( czyli rynek mówi majątek - zobowiązania to jest plus 124 mln dla akcjonariuszy ) - jak można być tak fałszywym i trzymać te niby tajne i w mojej ocenie fałszywe wyceny ( z stycznia i sierpnia 2020 ) do 31.12.2020?

Przegracie to Pisowcy - może za Wami stać NBP, MF, Jarosław Kaczyński - oraz być może wprowadzona w błąd komisja europejska.
Ale mam dla Was info na pocieszenie - dopóki nie otrzymam wyroku NSA - nie będę nawet na MOICH UKOCHANYCH PISOWCÓW donosił do komisji! Od wyroku NSA wstąpimy w nową erę sprawiedliwości i się na to przygotujcie MOI UKOCHANI PISOWCY!

Walka będzie długa i zacięta - ale na koniec osoba o imieniu Jarek się podda - nie widzę innego rozwiązania. Po co Wy w ogóle ze mną kruszycie kopie????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.