Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,64 zł , zmiana od tamtej pory: 20,23%

Rozliczenie kontaktu - prosba o pomoc

Zgłoś do moderatora
Czesc,
prosze o udzielenie infa. Chciałem ogarnac kontakty i kupiłem na próbę 1 kontakt na wzrosty FPEOM21. Mam konto w boś maklerskim, w XTB daje przycisk zamknij pozycje i tyle, a tutaj(boś) jak mam wczesniej ten kontrakt zakonczyc jakbym chciał ?
  • Rozliczenie kontaktu - prosba o pomoc Autor: ~MM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 0,47% 99,36 2021-06-18 17:04:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.