Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: -15,00%
Rozmawiałem dzisiaj z BM Santander nt. akcji ipf, bez odpowiedzi na wezwanie. Sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie. Dowiedziałem się, że nic nie da przeniesienie akcji do polskiego DM handlującego na LSE, gdyż po wezwaniu akcje ipf z GPW zostaną wyrejestrowane z polskich rachunków maklerskich. Będą natomiast istnieć w Londynie i aby je sprzedać należy założyć rachunek maklerski u brokera bezpośrednio obsługującego LSE. Niestety nikt nie mógł udzielić mi informacji jak to zrobić i jak przetransferować akcje na ten nowy rachunek. Pewnie jest to możliwe, ale kłopotliwe. Wszystko wskazuje, że w krótkim terminie odpowiedź na wezwanie to rozsądna decyzja. Dla zainteresowanych tel. do BM Santander w sprawie ipf - 225868564

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT -6,85% 6,80 2022-01-24 14:11:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.