Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,50 zł , zmiana od tamtej pory: -17,13%

Rozdwojenie jaźni

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś pomoże użytkownikowi z IP: "31.128.13.*"?
Codziennie dodaje 40 postów i odpowiedzi pod różnymi loginami, rozmawia sam z sobą o Wieltonie, a na dodatek w tych konwersacjach (przypominam: prowadzonych z samym sobą), jeszcze chwali swoje wcześniejsze wypowiedzi :D
To się już chyba kwalifikuje pod chorobę psychiczną.

P.S.1
Wystarczy wygooglować jego login i już jako pierwsze pozycje pojawiają się wątki z forum bankiera (np. ze spółki CI Games), gdzie robił dokładnie do samo:
https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=8552351&strona=1

https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=8107581&strona=1

P.S.2
Kolego, jak wrzucasz jakiś post na forum bankiera pod różnymi nickami, to i tak widać ten sam adres IP, Twój adres IP.
Słabe to i wierz mi, nie buduje zaufania potencjalnych drobnych inwestorów do spółki i jej obecnego akcjonariatu. Skończ :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON -0,67% 3,73 2020-10-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.