Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,45 zł , zmiana od tamtej pory: 51,97%

Rosyjska armia w panice ucieka z Ukrainy

Zgłoś do moderatora
To co dzieje się na froncie to istny pogrom rosyjskiego najeźdźcy. Morale wroga legło w gruzach wszyscy w panice uciekają bądź poddaje się. Wojna chyli się ku końcowi. Warto spojrzeć na wykres Asbisu z 2014r. z początku Rosyjskiej inwazji i jak w miarę stabilizacji na froncie w Donbasie i Ługańsku, akcje spółki odrabiały na wartości. Różnica jest taka że wtedy Asbis zanotował rekordowe straty a obecnie notuje wciąż wyśrubowane zyski. Pomyślnie zatem ile spółka zarobi po zakończeniu wojny a zmianie postrzegania Asbisu przez fundusze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 5,01% 23,48 2022-11-30 17:02:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.